Записатись на консультацію
Залишіть нам свій номер телефону, і ми вам зателефонуємо!
Або, Ви можете зателефонувати нам самі
+380 67 675 11 49
Отримати безкоштовну констультацію
Лишіть нам свої контактні данні
Як можна до Вас звертатись?
Ваш контактний номер телефону
Введіть, будь ласка, ваш номер телефону
Ваша електронна адреса

Домашнє відбілювання зубів

Індивідуальне виготовлення системи відбілювання

Відбілюючі капи

Як і для кого?
Стоматологічні капи - захисні накладки, що покривають зубний ряд та ясна. В залежності від призначення, розділяють різні їх види, а також різні матеріали для їх виготовлення.
Капи можуть бути як захисними, так і профілактичними. Також, капи набули широкої популярності при домашньому відбілюванні зубів.
У нашій стоматології ми виготовляємо індивідуальні капи для кожного пацієнта, зважаючи на анатомічні особливості ротової порожнини.

Домашнє відбілювання зубів

Які переваги?
1
Висока точність
Завдяки тому, що капи виготовляються за індивідуальними показниками пацієнта, відбувається точно спрямована дія відбілюючого гелю на зуби.
2
Вартість
Така система відбілювання зубів, в порівнянні із іншими, коштує в декілька раз менше, проте результат зберігається набагато довше
3
Індивідуальний підхід
Система відбілення виготовляється за індивідуальними параметрами ротової порожнини кожного пацієнта

Записатись на безкоштовну консультацію

Залишіть нам свої контактні дані
Як можна до Вас звертатись?
Ваш контактний номер телефону
Введіть, будь ласка, ваш номер телефону
Якими вони бувають?
Капи для відбілювання зубів
Така система відбілювання зубів вважається золотим стандартом відбілення. Капи, виготовлені індивідуально під пацієнта, ідеально працюють разом із відбілюючим гелем. Гель поміщається в спеціальні місця всередині капи на кожен зуб, і капа вдягажться на зуби. Завдяки плотному приляганню капи відбувається точний процес відбілення. Таку систему можна використовувати декілька годин на день, в залежності від концентрації діючої речовини в гелі. Видимий результат з'являється вже через тиждень.
Спортивні капи
Капи такого типу призначені для захисту зубів, щелеп, шиї та суглобів спортсменів. Вони виготовляються особливим шляхом із використанням надщільного матеріалу.
Захисні капи
Такі капи використовуються при бруксизмі - несвідомому стисканні зубів і скреготу під час сну. Такі рухи зубами небезпечні тим, що викликають значне стирання зубів, а використання кап тому перешкоджає.
Також, ми виготовляємо захисні капи після хірургічних втручань, щоб запобігти виникненню запалень та дискомфорту у реабілітаційний період.
Ретреційні капи
Після завершення ортодонтичного лікування, аби зафіксувати отриманий результат, використовуються ретреційні капи. Даний ортодонтичний апарат фіксує зуби у їх новому положенні і виготовляється із прозорого пластику, завдяки чому непомітний на зубах.
Наші переваги
Ми робимо унікальний продукт, який підходить саме вам, і, відповідно, дає найкращий результат
Сканування за допомогою оптичного сканера
На першому етапі ми проводимо сканування за допомогою найсучаснішого оптичного сканера. Цей процес дозволяє нам відтворити повну 3D реконструкцію Ваших щелеп.
01
Створення 3D моделі
Отриманий результат сканування проходить процес післяобробки, після чого змодельована 3D реконструкція Ваших щелеп друкується на 3D принтері. Навіть коли ваша капа стане вже не придатна для використання, така модель дозволить нам виготовити для вас таку саму.
02
Виготовлення капи
За допомогою спеціального устаткування на основі виготовленої моделі ми виготовляємо капу. Ми використовуємо лише найякіснішу сировину від Європейських виробників, і гарантуємо повну безпеку при використанні.
03
Чому саме в нас?
Наші переваги
Сканування
В роботі ми використовуємо найсучасніший оптичний сканер, який дозволяє отримати повну реконструкцію Вашої ротової порожнини.
Моделювання
До кожного пацієнта ми підходимо з з індивідуальним підходом. Комп'ютерне моделювання дозволяє нам відновити деякі з відсутніх елементів і зробити ідеальну модель.
3D друк
Ми використовуємо технологію 3D друку, аби виготовити моделі Ваших щелеп.
Процес в цифрах
Краще за все про нас розкажуть цифри
2 візити
Два візити : на одному ми проводимо діагностику, і на другому Ви отримуєте своє замовлення
6 годин
Весь процес займає до 6 годин.
14 років
14 років досвіду в галузі стоматології та стоматологічної імплантації
Медичний центр Юрія Дмитришина "Стоматологія майбутнього"
Наші контакти: 067 675 11 49
dr.dmytryshyn@gmail.com