Професійна гігієна зубів
Профілактика ротової порожнини. Видалення зубного каменю і нальоту на зубах та язику
Що таке професійна гігієна ротової порожнини?
Це комплексне очищення зубів від нальоту ( сигарет, кави та ін.), надясенного та підясенного зубного каменю. Регулярність процедури допоможе вам забути про карієс, пародонтит, гінгівіт та інші захворювання.
Адже перевірено, що за 6 місяців зубний наліт переходить із м'якої у тверду стадію, після чого затвердіває в зубний камінь. Саме тому потрібно 2 рази на рік ходити на дану процедуру. Крім того, що цей наліт має неестетичний вигляд, він шкодить Вашому здоров'ю!
Записатися на прийом
Чому саме в нас?
Завдяки сучасному професійному обладнанню , яке використовується в нашій клініці, процедура професійної гігієни є максимально комфортною для пацієнтів та гарантує найкращий результат.
-
Learn more
Порошок KaVo PROPHYpearls містять в собі сферичні гранули, які дозволяють отримувати оптимальну потужність очищення: кругла форма гранул забезпечує більшу кількість контактних точок, ніж сода і очищає безпечніше. Крім того, завдяки відсутності гострих країв гранули надають виключно дбайливий вплив на зуби.
Порошок KaVo PROPHYpearls(нейтральний, чорна смородина, м'ята, апельсин, персик)
Країна виробника: Німеччина
Фірма виробника: KaVo Dental
Етапи проведення процедури
1.Оцінка стану ясен та зубів, фотопротокол
Оцінюємо стан нальоту та перевіряємо ясна на запальні процеси і можливу наявність захворювання пародонтиту та гінгівіту.
Робимо фото ДО процедури, щоб зрівняти з фото ПІСЛЯ та оцінити результат.
Видалення лікарем-пародонтологом усіх видів зубних відкладень

2.Знімаємо над- та підясневий зубний камінь за допомогою ультразвукового скалера.

Видалення зубного каменю за допомогою ультразвукової чистки зубів проводиться через використання спеціальних скалерів, всередині яких виникають ультразвукові коливання та вібраційні хвилі. Це впливає наруйнування прикріпленого нальоту до поверхні зуба, і завдяки цьому відбувається очищення зубів від каменю. Зазвичай процедура зняття зубного каменю із застосуванням ультразвуку- безболісна, але у випадку підвищеної чутливості зубів ми використовуємо спеціальні знеболюючі гелі або місцеву анестезію.
3.AIR-FLOW - процедура повітряно-абразивного видалення зубного каменю проводиться з застосуванням апарату (EMS, Швейцарія)
Принцип дії цього апарату базується на подачі на поверхню зуба розчину бікарбонату натрію , води та повітря під певним тиском. Перевага нашої клініки - використання унікального порошку нового покоління KaVo PROPHYpearls , який ефективно видаляє наліт і зубний камінь, не травмуючи емаль зубів і навколишні тканини, що приводить до відмінних результатів.
4. Полірування зубів
Для полірування поверхні зубів після зняття нальоту і каменю використовуються щіточки, гумові чашечки і спеціальні пасти.
5. Індивідуальна гігієна

Після процедури індивідуально кожному пацієнту підбираємо засоби по догляду за ротовою порожниною: міжзубні йоршики, флоси, пасти. На зубних моделях демонструємо механізм чищення зубів.
Надаємо інформацію про стан ротової порожнини в цілому, заповнюємо зубну формулу.
Learn more
Важливість процедури
Якщо ігнорувати професійну гігієну ротової порожнини або робити її не регулярно - є ризик виникнення парадонтиту що може спричинити випадання зубів
Накопичування нальоту
Спочатку шар зі слини та залишків їжі утворює зубний наліт, який є джерелом харчування бактерій
Утворення каменю
З часом наліт на зубах переходить із м'якої у тверду стадію зубного нальоту (камінь)
Запалення ясен
Потім виникає запалення ясен, яке є першою ознакою пародонтиту
Захворювання пародонту
Якщо пародонтит прогресуватиме — це призведе до рухомості зуба і його втрати
Гігієніст-пародонтолог
Наталія
Камінь містить у собі бактерії. І оскільки його не можливо вичистити зубною щіткою, в порожнині рота зберігається постійне локальне джерело можливого запалення та хронічної інфекції. Це впливає на загальний стан здоров'я людини.

Зубний камінь подразнює ясна, утворює набряк, підвищує чутливість. Ясна можуть починати боліти, кровоточити й виникає поганий запах з порожнини рота.

Якщо на цьому етапі не прибрати зубний камінь, то виникає більш серйозна проблема – захворювання пародонту. В такому разі проводиться спеціальна чистка за більш складним протоколом
Гігієніст-пародонтолог
Мар'яна
Хочете білосніжну усмішку?
Прийдіть до нас в стоматологію на професійну гігієну ротової порожнини та колір ваших зубів стане на декілька тонів білосніжнішим, ніж до процедури. Також ми забираємо пожовтіння зубів викликане палінням.

Запис на прийом

Натискаючи далі ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності

Запис на прийом

Натискаючи далі ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Контакти
понеділок - п'ятниця (10:00 – 19:00 год.)
Графік роботи:
Професійна гігієна ротової порожнини
Важливо регулярно ходити на профілактику
Чи шкідлива дана процедура?
Ні, процедура не шкідлива, вона не має негативного впливу на тканини зуба та ясна, навпаки, знімає чинники, які утворюють запалення: зубний камінь та наліт.
Чи є процедура болючою?
Дана процедура не являється болючою, але трішки все-таки неприємною. При виникненні дискомфорту ми проводимо поверхневе обезболення спеціальними гелями. Якщо потрібно, обезболюємо ділянки втручання місцевими анестетиками.
Чи не стирається емаль під час процедури?
Ні, це міф. Раніше у стоматологічній практиці використовували абразивні порошки, які подразнювали емаль. Ми використовуємо порошок KaVo PROPHYpearls, які мають у своєму складі заокруглені частинки і завдяки відсутності гострих країв гранули надають дбайливий вплив на зуби. Ця процедура являється безпечною.
Чому потрібно робити цю процедуру?
Щоб ясна були здоровими та не запалювались. Зубні відкладення накопичуються не лише на видимій частині зуба, а й на його корені, вражаючи кістку. Корені зубів оголюються, зуби стають чутливими, рухомими. Найгірший кінцевий результат — видалення зуба ..
Як часто потрібно робити процедуру?
Дану процедуру рекомендовано робити 2 рази на рік. Оскільки за 6 місяців зубний наліт переходить із м'якої у тверду стадію, після чого затвердіває в зубний камінь.

Чи можна робити частіше ніж 2 рази на рік?
Так, можна. Проте лише за показаннями стоматолога.

Якщо Ви палите або вживаєте фарбовані напої, твердий зубний наліт утворюється дуже швидко, є потреба приходити на візит частіше і забирати чинники запалення.
Чи буде достатньо ретельно чистити зуби щіткою та ниткою в домашніх умовах?
Ні, потрібно використовувати додаткові засоби, а саме йоршики — міжзубні щіточки, які використовують для очищення міжзубних проміжків, де найчастіше утворюється карієс.

Також потрібно використовувати флоси, пасти, профілактичні ополіскувачі.