Професійна гігієна ротової порожнини
Зроби свою усмішку здоровою та доглянутою на всі 100%!
Що таке професійна гігієна ротової порожнини?
Це комплексне очищення зубів від нальоту (паління, кави та ін.), над- та під'ясенних зубних відкладень. Перевірено, що за 6 місяців зубні відкладення переходять із м'якої у тверду стадію, після чого утворюється зубний камінь. Крім того, що цей наліт має неестетичний вигляд, він шкодить Вашому здоров'ю, сприяючи запаленню пародонту!
Професійна гігієна двічі на рік забезпечить гарну усмішку та здорові ясна!

Усміхайтесь сміливо і з задоволенням!
ЗАПИСАТИСЬ НА ВІЗИТ
Чому саме в нас?
Завдяки сучасному професійному обладнанню, яке використовують у нашій клініці, процедура професійної гігієни для Вас є максимально комфортною та гарантує найкращий результат.
Не зволікайте і записуйтесь до наших лікарів, які дбайливо зроблять Вашу усмішку неперевершеною!
Записатись на візит
PROPHYflex
Надійність. Апарат виготовлений брендом KaVo Dental GmbH - визнаним лідером з виробництва медичного стоматологічного обладнання.
Ефективність. Рукоятка має радіус повороту 360 градусів, що дає можливість провести високоякісну чистку зубів в найбільш важкодоступних місцях ротової порожнини, включаючи моляри.
Гігієнічність. Пристрій розрахований на стерилізацію та дезінфекцію при високих температурах без втрати функціональності і споживчих властивостей.
Безпека. Регульована подача порошкового струменя не травмує ясна і слизові оболонки ротової порожнини.
ENAC Osada
П'єзохірургічний скалер - прилад для зняття зубних відкладень, над- і під'ясенних каменів, а також інших лікувально-профілактичних процедур, принцип якого базується на застосуванні проникаючих і руйнівних властивостей ультразвукових коливань.

Досягнення ультразвукового ефекту в ньому відбувається за рахунок деформації п'єзокристалу, вбудованого в наконечник, під дією електричного струму.

Особливістю цього скалера є робоча частота (40-60 кГц), а відтак, і інтенсивність впливу на оброблювану поверхню. Вони вимагають вищого рівня професійних навичок, що, врешті, компенсується якістю отриманого результату.
KaVo PROPHYpearls
Унікальний порошок нового покоління ефективно видаляє наліт і зубний камінь, не травмуючи емаль зубів і навколишні тканини.

Порошок KaVo PROPHYpearls (нейтральний, чорна смородина, м'ята, апельсин, персик) містить в собі сферичні гранули, які дозволяють отримувати оптимальну потужність очищення: кругла форма гранул забезпечує більшу кількість контактних точок, ніж сода і очищає безпечніше. Крім того, завдяки відсутності гострих країв гранули надають виключно дбайливий вплив на зуби. Це забезпечує бездоганний результат!
Етапи проведення процедури
1. Оцінка стану ясен та зубів, фотопротокол.
Оцінюємо стан нальоту та перевіряємо ясна на запальні процеси і можливу наявність захворювання пародонтиту та гінгівіту.
Робимо фото ДО процедури, щоб зрівняти з фото ПІСЛЯ, оцінити результат.
2. Знімаємо над- та під'ясенні зубні відкладення за допомогою ультразвукового скалера.
Ультразвукові коливання та вібраційні хвилі впливають на руйнування прикріпленого нальоту до поверхні зуба, тобто відбувається очищення зубів від каменю.
Зазвичай процедура зняття зубних відкладень із застосуванням ультразвуку безболісна, але у випадку підвищеної чутливості зубів спеціалісти використовують знеболюючі гелі або місцеву анестезію.
3. Повітряно-абразивна обробка апаратом Profiflex
Цей метод дозволяє забрати зубний наліт і біоплівку з важкодоступних місць, де інші інструменти абсолютно неефективні.
Така обробка виконує ряд лікувально-профілактичних заходів: очищення поверхні імплантів і незнімних ортодонтичних конструкцій в порожнині рота, обробку фісур зубів перед їх герметизацією, препаруванння невеликих каріозних порожнин.
4. Полірування зубів.
На завершальному етапі ми використовуємо щіточки, гумові чашечки та спеціальні пасти.
Індивідуальна гігієна
Після процедури наш лікар гігієніст - пародонтолог індивідуально кожному пацієнту підбирає засоби по догляду за ротовою порожниною: міжзубні йоржики, флоси, пасти.
На зубних моделях демонструє механізм чищення зубів, а також надає інформацію про стан ротової порожнини в цілому.

Важливість процедури
Професійна гігієна дозволяє запобігти та усунути запалення ясен, неприємний запах з рота. Зубні відкладення сприяють розвитку запалення навколо зубних тканин та в окремих випадках призводять до їх втрати.
Не регулярна професійна гігієна або повна її відсутність є ризиком виникнення пародонтиту (запалення навколо зубних тканин).

Подбайте про здоров'я своїх зубів - прийдіть до нас на професійну гігієну

Накопичування нальоту
Спочатку шар зі слини та залишків їжі утворює зубний наліт, який є джерелом харчування бактерій
Утворення каменю
З часом наліт на зубах переходить із м'якої у тверду стадію зубного нальоту (камінь)
Запалення ясен
Потім виникає запалення ясен, яке є першою ознакою пародонтиту
Захворювання пародонту
Якщо пародонтит прогресуватиме — це призведе до рухомості зуба і його втрати
Ми піклуємось про Вашу усмішку!

Прийдіть до нас на професійну гігієну ротової порожнини і ми усунемо всі недоліки, включаючи пожовтіння викликане палінням, задля Вашої БЕЗДОГАННОЇ усмішки!
Гігієніст-пародонтолог
Наталія
Камінь містить у собі бактерії. І оскільки його не можливо вичистити зубною щіткою, в порожнині рота зберігається постійне локальне джерело можливого запалення та хронічної інфекції. Це впливає на загальний стан здоров'я людини.

Зубний камінь подразнює ясна, утворює набряк, підвищує чутливість. Ясна можуть починати боліти, кровоточити й виникає поганий запах з ротової порожнини.

Якщо на цьому етапі не усунути зубний камінь, то виникає більш серйозна проблема – захворювання пародонту. В такому разі проводиться спеціальна чистка за більш складним протоколом
Гігієніст-пародонтолог
Мар'яна
Важливою для здоров'я Ваших зубів є домашня гігієна. Потрібно чистити зуби мінімум 2 рази на день. Якщо у Вас немає можливості скористатись зубною щіткою та пастою, застосовуйте ополіскувачі.

Харчування теж впливає на стан зубів. Якщо у Вас є пристрасть до солодощів, спробуйте замінити цукерки, печиво, шоколад на натуральні природні солодощі: наприклад, сухофрукти, яблука та моркву. Вам будуть вдячні не лише зуби, а й увесь організм!


Запис на візит

Натискаючи далі ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Найчастіші запитання
Чи шкідлива дана процедура?
Ні, процедура не шкідлива, вона не має негативного впливу на тканини зуба та ясна, навпаки, знищує чинники, які утворюють запалення: зубний камінь та наліт.
Чи є процедура болючою?
Ця процедура не є болючою, проте все ж трохи неприємною. При виникненні дискомфорту ми проводимо поверхневе знеболення спеціальними гелями. Якщо потрібно, знеболюємо ділянки втручання місцевими анестетиками.
Чи не стирається емаль під час процедури?
Ні, це міф. Раніше у стоматологічній практиці використовували абразивні порошки, які подразнювали емаль. Ми використовуємо порошки KaVo PROPHYpearls, які мають у своєму складі заокруглені частинки і завдяки відсутності гострих країв гранули надають дбайливий вплив на зуби. Тому ця процедура є абсолютно безпечною.
Чому потрібно робити цю процедуру?
Щоб ясна були здоровими та не запалювались. Зубні відкладення накопичуються не лише на видимій частині зуба, а й на його корені, вражаючи кістку. Корені зубів оголюються, зуби стають чутливими, рухомими. Найгірший кінцевий результат — видалення зуба. Тому для запобігання таких наслідків потрібно проводити професійну гігієну.
Як часто потрібно робити процедуру?
Дану процедуру рекомендовано робити 2 рази на рік. Оскільки за 6 місяців зубний наліт переходить із м'якої у тверду стадію, після чого утворюється зубний камінь.

Професійну гігієну можна робити й частіше, ніж двічі на рік, проте лише за показаннями стоматолога.
Чи буде достатньо ретельно чистити зуби щіткою та ниткою в домашніх умовах?
Ні, потрібно використовувати додаткові засоби, а саме йоржики — міжзубні щіточки, які очищають міжзубні проміжки, де найчастіше утворюється карієс.

Також потрібно використовувати флоси, пасти та профілактичні ополіскувачі.

Запис на прийом

Натискаючи далі ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Контакти
понеділок - п'ятниця (10:00 – 19:00 год.)
Графік роботи: