Дитяча стоматологія
Професійна гігієна ротової порожнини. Профілактика та лікування карієсу
Ми навчимо Вас та малюків
 • Правильно доглядати за зубчиками
  Своєчасний догляд за дитячими зубами дозволить зберегти їх здоровими і міцними аж допоки вони не заміняться постійними
 • Підбирати засоби особистої гігієни
  Регулярний стоматологічний огляд - запорука здорової посмішки
 • Підтримувати їх у відмінному стані
  Ми допоможемо з вибором щітки і пасти, відповідно до віку і особливостей вашого малюка
 • Не боятися візиту до стоматолога
  Наша "фея" знайде підхід до кожного малюка, щоб дітки приходили на огляд, як на свято
Перший візит до "зубної феї"
Коли дитина вперше приходить до стоматолога, головне для лікаря - встановити контакт, щоб малюк розслабився і не боявся. У нашій клініці на допомогу приходять
Мультфільми
Адміністратор підбере для перегляду улюблений мультфільм Вашого малюка
Іграшки
У нас є дитячі іграшки, які допоможуть пацієнту сприймати візит до лікаря як похід в ігрову кімнату
Спілкування - гра
Дитячий стоматолог нашої клініки спілкується з пацієнтами у формі гри й розповідає їм цікаві історії зі стоматологічної практики
Стоматологічні послуги для дітей
Важливо регулярно ходити на профілактику
Дитячий стоматолог
Соломія
У щелепі дитини одночасно знаходяться тимчасові та постійні зуби, які потребують належної профілактики та вчасного лікування.

Багато хто вважає, що молочні зубки лікувати не потрібно, бо вони все одно випадуть. Якщо їх не полікувати вчасно, інфекція перейде на зачаток постійного зуба, спричиняючи початкові зміни емалі ще до того, як він проріжеться.

Дітей змалечку потрібно вчити правил гігієни ротової порожнини, регулярно приходити на огляд до стоматолога, щоб уникнути проблем в майбутньому.
Відеовідгук нашого маленького пацієнта
Як підготувати дитину до першого візиту з лікарем-стоматологом?
Робота дитячого стоматолога напряму пов'язана із батьками, які мають можливість стежити за станом зубів дитини 24 години на добу
Не лякайте дитину стоматологом!
Так само, як і будь-яким іншим лікарем. Після таких залякувань дитина боятиметься лікарів, буде плакати і влаштовувати істерики перед кожним візитом.
Побавтеся вдома у гру «Візит до стоматолога»
Продемонструйте всі маніпуляції, які потрібно буде зробити у лікаря та які він буде робити з малюком. Одягніть маску та рукавички, сядьте у крісло, відкрийте рот, використайте палички для імітації медичного обладнання.
Не перетворюйте похід до стоматолога у щось надзвичайне
Нехай це буде звична справа, нічого особливого, так, ніби ви ідете до магазину. Якщо мама боїться стоматолога, починає переживати за малюка, його поведінку, то ці переживання передаються дитині. Потрібно справитися з емоціями або домовитись, щоб дитину до лікаря супроводжував тато чи хтось інший, з ким малюк почуватиметься впевнено. Розкажіть дитині, хто такий стоматолог і що він робить. Не обманюйте, але і не використовуйте складних, незрозумілих, а особливо, лякливих слів.
Не використовуйте слів, які можуть налякати дитину
Забудьте фрази: "НЕ БІЙСЯ!", "ЦЕ НЕ СТРАШНО", "ТОБІ НІЧОГО НЕ РОБИТИМУТЬ, А ТІЛЬКИ ПОДИВЛЯТЬСЯ" (зазвичай, стоматолог хоч щось, але робить: торкається до зубів спеціальним інструментом, використовує дзеркальце, а дитина уже сприймає: мама мене обманула), "БОЛЯЧЕ НЕ БУДЕ!" В таких фразах НЕ не сприймається, а дитина починає підозрювати щось неладне. Замініть звичні для стоматолога слова іншими. Наприклад, побризкати водичкою, заморозити зубчик, щоб не болів, вигнати черв'ячка із зуба та заліпити жуйкою його нірку.

Запис на прийом

Натискаючи далі ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності
Контакти
понеділок - п'ятниця (10:00 – 19:00 год.)
Графік роботи: